آیا می خواهید قالیباف شوید؟

by خرید و فروش فرش in سپتامبر 21, 2019

آیا می خواهید قالیباف شوید؟ این سوالی بوده که از ما پرسیده اید
امروز برای شما در سایت فرش قصد داریم از قالی بافی بنویسیم شغلی که سرتاسر هنر است. میخواهیم به شما بگوییم که شغل قالیبافی شغلی سخت و پر سود است با ما همراه باشید.


قالیبافی مناسب زنای خانه دار هم هست اگر شما قصد قالی بافی در منزل را دارید می توانید این کار را در منزل انجام دهید. شما با شروع کردن اگر بتوانید در کار خود رشد کنید می توانید برای خود بعدا کارگاه داشته باشید و نیرو داشته باشید حتی برای شما هم بافندگی کنید.

از کجا قالی بافی را شروع کنید


شما میتوانید حتی با سیصد هزار تومن شروع کنید ولی اگر با دو میلیون تومان شروع کنید می توانید با یک میلیون تومن برای نخ چله ابریشم و نخ کشی و یک میلیون تومن دیگه برای نقشه ابزار و طرح ها هست.
با دو میلیون تومن سرمایه گذاری اگر شغل قالی بافی شروع کنید سود بیشتری کسب می کنید.

 

از کجا قالی بافی را یاد بگیریم؟


اگر شما قصد دارید قالی بافی را یاد بگیرید میتوانید به بسیج سازندگی مراجعه کنید در آنجا مربیانی وجود دارند که می توانند به شما آموزش دهند. به راحتی میتوانید قالی بافی را یاد بگیرید و در منزلتان یا کارگاه مد نظرتان کسب درامدتان را شروع کنید.

 

سود قالی بافی چقدر است؟


اگر شما فالی که بافته اید را به خریدار مستقیم بفروشید قطعا سود بیشتری کسب میکنید.

 

چقد طول می کشد تا من قالی ببافم؟


اگر شما بعد از آموزشتان شروع به قالی بافی کنید به راحتی میتوانید یک قالی سه متری را در عرض 6 ماه تمام کنید که نسبت به سرعت تقریبا باید روزی 8 ساعت زمان بگذارید. و میتوانید قالی که بافته اید را به فروش برسانید.

 

آیا قالی بافی نیاز به مجوز دارد؟


اگر شما قصد داشته باشید در خانه خودتان و منزل شخصی که دارید قالی بافی کنید خیر نیاز به هیچ گونه مجوزی ندارد ولی اگر بخواهید کارگاهی کار کنید حتما باید به این نکته توجه کنید که مجوزهای لازم را باید از اداره صنعت و معدن دریافت کنید.

 

اگر در گرفتن مجوز قالی بافی به مشکل خوردیم چکار کنیم؟


اگر در مراحل دریافت مجوز برای قالی بافی با هر گونه مشکلی روبرو شدید می توانید به بسیج سازندگی مراجعه کنید در بسیج سازندگی شما را راهنمایی می کنند تا مراحل را جلو ببرید.

 


قیمت فرشی که بافته ام چقدر می شود؟


قیمت فرشی که به عنوان مثال ذکر کردیم سه متر با کیفیت مطلوب حدود 6 میلیون تومن قیمت دارد

 

فرش هایی که می بافم را کجا بفروشم؟


راه های زیادی برای فروش فرش ها وجود دارد یکی از راه های فروش فرش هاییات اینترنت هست یا بازارهای موجود در شهرتان همچنین امکان فروش فرش شما در سایت هایی مشابه با سایت ما هم وجود دارد. همچنین می توانید به بازار فرش تهران یا بازار فرش تبریز مراجعه کنید تا فرش های خود را به فروش برسانید.

اگر سوالی درباره فرش بافی قالی بافی و هر گونه راهنمایی در این مورد دارید می توانید از کارشناسان سایت ما بپرسید  همچنین سایت مرکز ملی فرش ایران قطعا طی این فرایند راهنمایی که بتوانیم را به شما ارائه می دهیم.

Leave a Reply